PARKOVÁNÍ, POŠTA A NÁKUP

Myslíme na váš komfort, aby vám nic důležitého nechybělo. Své hosty si hýčkáme.

Čtyřkolého miláčka si zaparkujte pod střechou, cestou do svého apartmánu si vyzvedněte pozdrav od svých nejbližších z poštovní schránky a doma si urovnejte do lednice nákup, který jste si objednali.

Parkování v garáži

Nechcete nechávat svého motorového miláčka na dešti a v mrazu? Zaparkujte si svůj osobní vůz v garáži. Parkovací kryté stání si jednoduše objednejte přes aplikaci Můj byt a obdržíte svůj čip od garážových vrat a k výtahu.

Poštovní schránky

Cestou do bytu nahlédněte do své poštovní schránky v 1. NP u schodiště směrem do 2. NP. Pokud si na Břetislavku necháváte zasílat poštu, doporučujeme zadávat poštovní adresu svého bytu vždy včetně svého jména a čísla apartmánu, ve kterém bydlíte.

Nákup

Známe to snad každý, občas se prostě nestíhá a není chuť zařizovat ani nákupy. Svůj nákup na Břetislavku si jednoduše objednejte přes internet. Předem uhrazený nákup za vás rádi v pracovní dny mezi 9:30 – 16:30 převezmeme a přineseme vám tašky až do bytu. Stačí uvést adresu rezidence Břetislavky, své jméno a číslo bytu (viz dále).

Co, když nejste doma a přijde větší zásilka nebo nákup?

Jste v práci a očekáváte balíček? Objednali jste si nákup až do domu? Uhrazenou zásilku či nákup vám rádi v průběhu pracovního týdne od 9:30 do 16:30 h převezmeme. Stačí nám dát dopředu vědět na telefonním čísle 727 904 007 nebo e-mailem na info@bretislavka.cz. Zadejte k adrese vždy i číslo bytu a my vám zásilku či nákup odložíme přímo ve vašem apartmánu.